Scouting Elsloo - De Leukste Jeugdvereniging van Limburg

Contact

Adres

Scouting Elsloo

  • Kempken 3C
  • 6181JN
  • Elsloo

Sociale Media

Naam

Adres

Telefoon

Email

Secretariaat Groepsbestuur

Belboomweg 35, 6171 VE,  Stein

06-30958026

post@scouting-elsloo.nl

Clubgebouw “de Wagspanning”

Kempken 3c,

6181 JN,  Elsloo

046-4375028

 

Verhuur Gebouw

 

06-53872344

gebouwbeheer@scouting-elsloo.nl

    Let op: het clubgebouw is geen postadres! Alle post a.u.b. sturen naar het Secretariaat! 

 

Speltakken

Speltak

Contactpersoon

Telefoon

Email

Bevers (5-7 jr)

Gerry Paulussen

speltak.bevers@scouting-elsloo.nl

Welpen (7-11 jr) 

Chrit Aarts

06-43471790

speltak.welpen@scouting-elsloo.nl

Shanti’s (7-11 jr ) 

Harry Pinxt

06-26944771

speltak.shantis@scouting-elsloo.nl

Scouts (11-15 jr)

Milan Drossaerts

speltak.scouts@scouting-elsloo.nl

Explorers (15-18 jr)

Stefan Wilting

06-4647777118

speltak.explorers@scouting-elsloo.nl

Stam / Pivo’s (18-21 jr )

speltak.stam@scouting-elsloo.nl

 

Het stafteam van de speltak Shantis bestaat uit 5 stafleden. Dit zijn: Harry, Kevin, Nienke, Hannah en Ingrid.

Afmelden voor een opkomst doe je per e-mail op of telefonisch bij Harry of Kevin.

Naam

Functie

Email

Telefoonnr

Harry Pinxt

Teamleider

harry.pinxt@scouting-elsloo.nl

06-26944771

Kevin Schrasser

Leider

kevin.schrasser@scouting-elsloo.nl

06-53660021

Nienke Gorter

Leidster

   

 

Het stafteam van de speltak Welpen bestaat uit 4 stafleden. Dit zijn Chrit, Ron, Miranda en Casper.

Naam               Functie                    e-mail                                                   Telefoon

Chrit Aarts           Team Leider        chrit.aarts@scouting-elsloo.nl           0643471790

Ron Tummers        Leider                ron.tummers@scouting-elsloo.nl             

Casper Bedingfield

 

Het stafteam van de explorers bestaat uit de volgende begeleiders:

Stefan Wilting (Teamleider) en Nicole Vijgen (leidster) .








Vink de onderstaande spam-beveiliging aan*