Scouting Elsloo - De Leukste Jeugdvereniging van Limburg

Scouting Elsloo helpt Voedselbank Zuid- Limburg       

    

 

Ruim 1,3 miljoen mensen in Nederland leven rond de armoedegrens. Ongeveer 85.000 mensen krijgen steun van de voedselbank. Voedselbanken kopen geen producten, maar zijn  afhankelijk van producten die zij van leveranciers en donateurs krijgen. Ook scouting Elsloo wil een steentje bijdragen en de voedselbank steunen met levensmiddelen.

Wat gaan we doen?

Op zaterdag 11 december kunnen jullie producten voor de voedselbank inleveren bij de leiding van jullie groep. Het liefste gezonde, houdbare producten in potten, blikken of pakken. Denk hierbij aan groente in blik/ pot, pasta, rijst, ontbijtgranen, tussendoortjes, enz. Alle kleine beetjes helpen. De bestuursleden zorgen ervoor dat de producten bij de voedselbank komen.

Helpen jullie ook mee?

Voedselbank