Scouting Elsloo - De Leukste Jeugdvereniging van Limburg

Scouts uit Elsloo helpen mee tijdens Nationale Dodenherdenking in Amsterdam

Elk jaar op 4 mei helpen Scouts mee tijdens de Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam. In 2024 is het tachtig jaar geleden dat Limburg bevrijd is. Daarom hebben dit jaar 72 Limburgse scouts de eer om mee te mogen helpen in Amsterdam. Ook de Scouts Kai, Joep en Jurre van Scouting Elsloo helpen mee.

Bijzonder en eervol

Joep helpt met het aanreiken van bloemen. Jurre en Kai begeleiden oudere mensen met een rolstoel. Ze brengen ze vanaf de Nieuwe Kerk naar de Dam toe. Heel bijzonder en een enorme eer! Want, Limburg is maar een keer in de 13 jaar aan de beurt. De komende 13 jaar gaan er geen scouts vanuit Limburg meer naar de Dam.

Kai, Joep en Jurre heel veel succes en plezier in Amsterdam op zaterdag 4 mei! Zet hem op!