Scouting Elsloo - De Leukste Jeugdvereniging van Limburg

Op bezoek bij de Shanti’s

Vlogger Bas Opgenoorth (ook zelf bij de Scouting) ging bij de meidengroep de Shanti’s ‘op bezoek’ en vroeg ze het hemd van het lijf! Want, wat doe je eigenlijk allemaal op de Scouting?

Leiding vertelt én leiding gezocht!

Trouwens, naast een secretaris zoeken we ook nog steeds leiding voor onze groepen! Want het ledenaantal groeit mooi door maar al die kinderen moeten natuurlijk wel op de juiste manier begeleid worden.
Iets waar al onze vrijwillige stafleden zich wekelijks met de volle honderd procent voor inzetten. Zoals Nienke Gorter en Hannah Bedingfield bij de Shanti’s (8 tot 11 jaar)!

Lijkt je dat ook wel wat?

Lid worden van de Scouting? Of helpen bij de Scouting? En in je vrije tijd lekker buiten actief bezig zijn? Iedereen is welkom om eens te komen kijken bij onze scoutinggroep! Stuur een mail naar post@scouting-elsloo.nl.