Scouting Elsloo - De Leukste Jeugdvereniging van Limburg

Op bezoek bij Laura en Anouk van de Bevers

Wauw ook in deze coronatijd hebben we weer heel wat nieuwe leden mogen verwelkomen bij onze scoutinggroep! Ondanks alle maatregelen en de harde lockdown zijn we door kunnen blijven gaan, met online opkomsten of buitenopkomsten. Ook nu draaien we weer volop met al onze groepen tot 18 jaar!

Leiding vertelt én leiding gezocht!

Helaas groeit het aantal begeleiders bij onze groepen niet… al die kinderen moeten natuurlijk wel op de juiste manier begeleid worden. Iets waar al onze vrijwillige stafleden zich wekelijks met de volle honderd procent voor inzetten. Zoals Laura en Anouk van de Bevers (4 tot 7 jaar)! Vlogger Bas Opgenoorth (BaszegmaarBas ook zelf lid bij onze groep) ging bij ze ‘op bezoek’ en vroeg ze het hemd van het lijf! Want, wat moet je eigenlijk allemaal kunnen om leiding te zijn bij Scouting?

Lijkt je dat ook wel wat?

Helpen bij de Scouting? Of misschien zelfs tijd over, of gewoon zin om in je vrije tijd lekker buiten actief bezig te zijn? Senior, student, of zelf ook kinderen op scouting zitten? Iedereen is welkom om eens te komen kijken en te proeven of de rol van staflid bij Scouting Elsloo iets voor jou is! Interesse? Stuur ons zeker even een mailtje via post@scouting-elsloo.nl.